Het is prettig samenwerken met het hypotheekteam van VKG. Het team is goed bereikbaar, geeft snel antwoord en heeft kennis van zaken. Dat is voor mij van toegevoegde waarde in de samenwerking.
Wilt u een assurantieportefeuille verkopen zonder eindeloos zoeken, onderhandelen en aftasten? Met VKG Portefeuille Match helpen we u om eenvoudig een betrouwbare koper te vinden die écht past bij uw kantoor en uw klanten. Geen gedoe. Geen tijdverlies. Wél een soepel en professioneel verkooptraject.
Lees hier meer.
Interview: voor Hans Padberg is ePlus CRM een systeem dat écht werkt, tijd bespaart én continu doorontwikkeld wordt; precies wat hij jarenlang heeft gemist in andere software.
Het extranet van VKG heet ePlus. Maar u kunt uw extranet tegen lage kosten uitbreiden naar een CRM-pakket waarin u …