Het werken met het VKG-extranet in combinatie met eigen assurantiepakketten van de adviseur is nu nog makkelijker en sneller. Veel gegevens worden nu automatisch gesynchroniseerd. Dubbel invoeren van relatie- en polisgegevens is niet meer nodig. Dat bespaart onze aangesloten financieel adviseurs veel kostbare tijd.
Synchroniseren van het VKG-extranet en aanvragen
Door een nieuwe koppeling kunnen adviseurs makkelijk relatiegegevens op het VKG-extranet bijwerken (synchroniseren) vanuit DIAS, Assu of Faster Forward Elements. Bovendien kunnen adviseurs vanuit het eigen assurantiepakket makkelijk een nieuwe polisaanvraag starten in het VKG-extranet.
Synchroniseren van het eigen assurantiepakket
Ook de synchronisatie van het eigen assurantiepakket van de adviseur is mogelijk. Via Aplaza worden de polisgegevens vanuit het VKG-extranet gesynchroniseerd in het eigen administratiepakket van de adviseur.
Eric-Jan van den Berg, Directeur Commercie van VKG: “We zijn blij dat we onze adviseurs weer een goede digitale oplossing kunnen aanbieden. Geautomatiseerde synchronisatie tussen het VKG-extranet en het assurantiepakket van de adviseur helpt onze adviseurs om efficiënter te werken. Het past bij onze strategie om met slimme tools onze adviseurs te ondersteunen.”
Een veelgehoorde wens voor de autoverzekering in het Privé Totaal Pakket is nu voor adviseurs beschikbaar!
Bekijk nu de video over ePlus CRM: het toonaangevende platform voor verzekeringsadviseurs.
Kijk deze video! We gingen langs bij Bart Karel van Bart Karel Verzekert. Hij vertelde zijn ervaring met ePlus CRM: ‘Gebruiksvriendelijk, snel en een fijne tool om mee te werken’.