Door een storing bij de externe leverancier kunnen e-mails vanuit het Extranet niet worden verzonden. Dit geldt ook voor offertes en polisbladen. De storing geldt ook voor Adviseur Online (account aanmaken en ww vergeten). Alle mails van 29 januari 11.40 uur tot nu, worden later alsnog verzonden. Er wordt aan een oplossing gewerkt.
De financiering van verduurzaming is een kans voor hypotheekadviseurs. Volgens het recente KPMG-rapport bevindt de adviseur zich op het snijvlak van financiële besluitvorming en duurzaamheidsambities — en kan daarmee een doorslaggevende rol spelen.
De integratie van Aplaza en Solera/TIME is in ePlus CRM volledig vereenvoudigd. In andere systemen moet u apart schakelen tussen Aplaza en Solera/TIME en moet u handmatig stappen doorlopen. Maar in ePlus CRM werkt alles logisch samen in één overzichtelijke omgeving. Dat maakt vooral processen zoals prolongatie een stuk makkelijker en sneller.
Een mooi interview met Janwillem Fidder, CEO van D&S Group. Adviseurs blijven essentieel door persoonlijk advies, terwijl technologie en het platform ePlus CRM administratieve taken overnemen. Zodat adviseurs efficiënter werken en zich volledig op de klant kunnen richten.