Uw adviseur heeft de financiële afhandelingen van uw verzekering bij VKG ondergebracht. De premiebetaling gaat via de bankrekening van VKG (Van Kampen Groep / Van Kampen Assurantiemakelaars). Het klopt dus dat u aan VKG betaalt.
Met Full BackOffice nemen specialisten van Anac uw administratieve werk als verzekeringsadviseur uit handen.
Voelt u als financieel adviseur de druk van versnipperde systemen, stijgende kosten en het steeds moeilijker vasthouden van personeel? Wilt u meer tijd overhouden voor klantadvies? Ga dan nog slimmer en efficiënter werken en kies voor ePlus CRM.
Cybersecurity is de meest onderschatte dreiging voor de Nederlandse ondernemer. Dit blijkt uit de Nederlandse resultaten van Cisco’s Cybersecurity Readiness Index 2025.