Voor het derde jaar op rij zijn de diensten van VKG Hypotheken hoog gewaardeerd! Onze adviseurs gaven een mooie 7,7; dat is hoger dan het gemiddelde van 7,5. Adviseurs waarderen onze producten, onze prijs, procesondersteuning en ICT.
Het jaarlijkse onderzoek ‘Performance Serviceproviders’ is in september 2022 door Bureau DFO gehouden. Het onderzoek telt meer dan 2200 beoordelingen van adviseurs.
Een mooi interview met Janwillem Fidder, CEO van D&S Group. Adviseurs blijven essentieel door persoonlijk advies, terwijl technologie en het platform ePlus CRM administratieve taken overnemen. Zodat adviseurs efficiënter werken en zich volledig op de klant kunnen richten.
Met Full BackOffice nemen specialisten van Anac uw administratieve werk als verzekeringsadviseur uit handen.
Voelt u als financieel adviseur de druk van versnipperde systemen, stijgende kosten en het steeds moeilijker vasthouden van personeel? Wilt u meer tijd overhouden voor klantadvies? Ga dan nog slimmer en efficiënter werken en kies voor ePlus CRM.